מדריך מריחואנה רפואית

April 25, 2010

מבוא כללי למריחואנה רפואית

Filed under: הסברה — Tags: , , , , — 3xseo @ 3:43 pm

קנביס רפואי (המכונה גם מריחואנה רפואית או גראס רפאי) מתייחס לשימוש של קנאביס (מריחואנה), וכולל מרכיבים של חשיש, THC ו cannabinoids אחרים, כצורה המומלצת של טיפול רפואי ע”י רופא מוסמך או . לקנאביס יש היסטוריה ארוכה של שימוש רפואי, עם ראיות שראשיתם 2737 לפני הספירה

למרות כי הערך הרפואי של קנאביס היה בעבר שנוי במחלוקת, יש כמה השפעות מועילות המוכחות ומתועדות ע”י רופאים ברחבי העולם. והטיפול בקנאביס רפואי הוא כבר טיפול הבחירה במקרים בחילות והקאות, גירוי של תאבון בעת כימותרפיה ולחולי איידס,הורדת הלחץ התוך עיני בעין (טיפול גלאוקומה), כמו גם תופעות כאבים כלליים (משכך כאבים).כיום גם מתגלה כי הקנאביס הינו בעל השפעות מיטיבות במגוון של מחלות, כולל טרשת נפוצה ודיכאון. אך בהם הטיפול עדיין שנוי במחלוקת

cannabinoids סינתטי זמינים גם כמו תרופות מרשם במדינות רבות. דוגמאות כוללות Marinol, זמין בגרמניה ובארצות הברית, וכן Cesamet, בקנדה, במקסיקו, בבריטניה, וגם בארצות הברית.

ישנן מספר שיטות לניהול של המינון, לרבות vaporizing או עישון ניצנים מיובשים, שתייה או אכילה תמציות, ולקחת כמוסות. יעילות דומה בשיטות אלה היה נושא [ שנערך על ידי המכונים הלאומיים לבריאות.

בעוד קנביס לשימוש פנאי אינו חוקי ברוב חלקי העולם, השימוש בו כתרופה חוקי במספר מדינות ברחבי העולם, לרבות קנדה, אוסטריה, גרמניה, הולנד, ספרד, ישראל, איטליה, פינלנד ופורטוגל. בארצות הברית אישור קנביס רפואי משתנה בין המדינות..

Advertisements

Leave a Comment »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: